02.06.2019 5077

Розфарбуй життя заради дітей!

1 червня – це не лише початок літа, а й одне з найніжніших свят – День захисту дітей. І саме у ці дні в Умані стартувало найяскравіше та найочікуваніше свято – Фестиваль фарб Holi Dance Uman, до якого долучилися і представники Уманського національного університету садівництва.

Не менш яскрава, ніж саме свято, фотозона університету та ввічливі, усміхнені, привітні представники навчального закладу всім охочим надавали необхідну інформацію щодо вступної кампанії і спеціальностей, за якими здобувають освіту в Уманському НУС.

Розфарбуй життя заради дітей!

Різнобарв’я натуральних фарб холі створювало настрій як дітлахам, так і дорослим. Адже немає нічого кращого в житті, аніж щира посмішка дитини, її очі, які випромінюють щастя.

Вітаємо всіх зі святом, бажаємо здоров’я всім дітям Землі та їх родинам! Миру вам та щоденної радості!

Прес-центр Уманського НУС