20.04.2015 7685

Розбивка площі під сади

Весна в Уманському національному університеті садівництва — пора гаряча. Необхідно закласти парники, нові сади, висадити підщепи плодових дерев. От і цього року плодовий сад університету поповниться новими площами і сортами яблуні.

Долучились до цієї справи і студенти факультету лісового і садово-паркового господарства напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» групи 11-ЗМ.

Студенти 11-ЗМ групи, які взяли участь у розбивці площі під сад

Маючи навички, які здобули під час вивчення предмету «Геодезія», студенти з упевненістю приступили до роботи. Спочатку за допомогою теодоліта визначили та закріпили кілочками напрями рядів. Потім, щоб ряди були рівними, як струна, провішили кожен з них. Завершальним етапом роботи було позначення місця кожного майбутнього дерева кілочком.

Розбивання площі під сад має свої особливості. Це командна робота. Адже необхідно і натягнути мірну стрічку, і дотримуватись напрямку ряду, і витримати відстань між деревами.

Студенти за роботою

Старанно працюючи, незважаючи на несприятливі погодні умови, студенти у короткий термін виставили на підготовленій площі близько 2000 кілочків, на місці яких невдовзі зазеленіють яблуні.

Радують око стрункі лінії майбутніх рядів дерев

Однак на цьому робота не закінчилась, адже ще необхідна допомога у справі збільшення площі садів нашого університету.

Якісне виконання робіт забезпечує злагоджена робота ланки
Для чіткого дотримання відстаней мірна стрічка повинна бути пришпилена
Збереження напрямку ряду вимагає пильності
Кожен кілочок повинен бути встановлений надійно