13.01.2022 5381

Ректора Уманського національного університету садівництва нагороджено Почесною грамотою

Колектив Уманського національного університету садівництва, за підтримки керівництва навчального закладу, завжди проявляє ініціативу та відкритий до співпраці у сфері соціальних проєктів і заходів. Й особливо активним є співробітництво з регіональним осередком Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Союз Чорнобиль України».

Тож з нагоди 30-річчя від дня створення Уманської міської організації «Союз Чорнобиль Україна» ректора Уманського НУС Олену Непочатенко нагороджено Почесною грамотою «За активну громадську позицію, гуманність, милосердя, доброту до постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи».

Вітаємо Олену Олександрівну з нагородою та впевнені, що подальша співпраця у наміченому руслі піде всім на користь і закладе фундамент для побудови нового українського суспільства.

Пресцентр Уманського НУС