01.10.2021 4911

Ректор університету отримала нагороду з нагоди Дня міста

Уманський національний університет садівництва завжди тримає руку на пульсі сучасності. А тому одним з напрямків розвитку навчального закладу незмінно залишається міжнародна співпраця, яку навчальний заклад реалізовує як в межах освітніх програм, так і на рівні міста.

Так, напередодні Дня міста Умань, Подяку з рук Уманського міського голови Ірини Плетньової «За значний особистий внесок у справу розширення та зміцнення зв’язків з порідненими містами, спільні програми обміну досвідом в різних галузях місцевого самоврядування, соціальні і культурно-мистецькі проекти та з нагоди Дня м. Умань» отримала ректор Уманського НУС Олена Непочатенко.

Ректор університету отримала нагороду з нагоди Дня міста

Вручення нагород відбулося у рамках офіційної зустрічі делегацій поріднених міст, під якої була обговорена низка важливих питань, а також вручені подяки учасникам, які відзначилися особливою активністю у провадженні міжнародної діяльності.

Пресцентр Уманського НУС