15.11.2013 6077

Реалізація творчого проекту «Садок вишневий коло хати» в Уманському НУС

У 2014 році Україна і вся світова спільнота відзначатимуть 200-річчя від дня народження нашого видатного земляка, поета та пророка – Тараса Григоровича Шевченка. Це свято є важливою та визначною подією для кожного українця. Не залишилися осторонь від святкування ювілейної дати і студенти, викладачі та співробітники Уманського НУС.

Творчий дослідницький проект «Садок вишневий коло хати», ініційований літературною студією «Алеями вічного саду» Наукової бібліотеки Уманського НУС та координаційною радою «Багаття» Уманської загальноосвітньої школи № 11, присвячений 200-річчю Т.Г. Шевченка, підтримала рада студентського самоврядування університету.

Метою проекту є вивчення і популяризація творчої спадщини Великого Кобзаря, залучення школярів та студентів до дослідження духовних надбань народу, історії рідного краю, організація змістовного дозвілля, співпраця університету і школи.

13 листопада 2013 року, у рамках реалізації проекту, відбулась акція «Закладання вишневого саду». Почесними гостями заходу стали проректор з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами Володимир Заморський, завідувач наукового відділу Олександр Бурляй, помічник ректора з виховної роботи Ірина Гончаренко, завідувач Центру культури і виховання Наталія  Шаповаленко, співавтор проекту «Садок вишневий коло хати», провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Наталія Михайлова, заступник директора з навчально-виховної роботи школи №11 Оксана Миколайко та учні школи.

Реалізація творчого проекту «Садок вишневий коло хати» в Уманському НУС

Після вітальних слів гостей, що супроводжувались бурхливими оплесками, учасники акції, взявши садовий інвентар, вирушили до місця закладання саду.

Реалізація творчого проекту «Садок вишневий коло хати» в Уманському НУС

По-святковому урочисто, з натхненням та піднесеним настроєм садили молоді деревця представники адміністрації, студентського активу, школи.

Тож родючі сади нашої альма-матер тепло прийняли «нове поповнення» – молоді саджанці вишень, які незабаром зацвітуть ніжним та запашним цвітом.

Реалізація творчого проекту «Садок вишневий коло хати» в Уманському НУС

На табличці, яка знаменує закладання вишневого саду в Уманському національному університеті садівництва, викарбувані слова з відомого вірша Тараса Григоровича Шевченка:

«Садок вишневий коло хати,

Хрущі над вишнями гудуть…»

Прес-служба ради студентського самоврядування Уманського НУС