18.09.2019 5048

«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС

17 вересня в оновленій актовій залі Уманського національного університету садівництва було багатолюдно та натхненно: близько 230 гостей завітали, аби долучитися до вечірнього майстер-класу «Прорив до успіху», мотиваційними спікерами якого стали Микола Латанський і Тетяна Латанська.

«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС

Спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУТМ. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ стартувала в Україні не так давно. «Як створити країну мрії? Відповідь була для нас, як успішних людей, очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які заодно знімають з них відповідальність: «Від мене нічого не залежить!», «Не вийшло, значить не судилося» і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу з рівнем доходу від $ 0 до $ 100 000 на місяць, навчити українців переводити мислення в режим: «Своїми справами я створюю країну своєї мрії». Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.

«Наша трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, що ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-у відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця задля досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанська.

«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС

Тренінг пройшов на одному диханні. Ефективні та цікаві вправи дали присутнім поштовх до розуміння себе й усвідомлення власних сил. Кожен з учасників заходу отримав низку дієвих інструментів для покращення якості власного життя та зміни способу мислення. А ще всі усвідомили, що країна починається з нас, і її подальший розвиток і майбутнє, як і якість та перспективи розвитку власного життя,  – справа і відповідальність кожного.

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту