26.08.2021 5834

Проєкт «Норвегія-Україна» осінній семестр

23 серпня  Міжнародний фонд соціальної адаптації (Україна) отримав від Nord університету (Норвегія) підписаний договір на реалізацію осіннього семестру 2021 року проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS). Проєкт буде реалізований у 22 містах України за різними напрямами.

Уманський національний університет садівництва, на правах партнера, здійснюватиме професійну перепідготовку військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей за спеціальністю «Організація власного бізнесу в садівництві та овочівництві». Програма перепідготовки передбачає практичне і теоретичне навчання в обсязі 500 годин, семінари з інноваційних технологій вирощування в садівництві та овочівництві, бізнес-планування, інформаційні технології, консультації з організації власного бізнесу, тренінги з психологічної підтримки та активну комунікацію з підприємцями.

Цільова аудиторія проекту:

1. Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
  2. Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
  3. Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства.
  4. Члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій.
  5. Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Керівник проекту від УНУС – доцент кафедри обліку і оподаткування Ольга Підлубна (контактний номер +38(063)620-59-62); керівник проекту від ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» – голова громадської організації Василь Якименко.

Детально ознайомитись з проектом можливо на сайті: https://ifsa.kiev.ua/

Уманський національний університет садівництва

ЗАПРОШУЄ

Професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей