24.06.2022 4124

Про вступну кампанію просто та лаконічно: триває цикл вебінарів від науково-педагогічних працівників Уманського НУС

«Якою вона буде – цьогорічна вступна кампанія?», – неодноразово нуртувала думка у кожного працівника Уманського національного університету садівництва. І хоча написано й оприлюднено вже багато рекомендацій, невирішені питання продовжують турбувати як вступників з батьками, так і університетську спільноту.

Аби покласти край цій відносній невідомості, у рамках щотижневих вебінарів від науково-педагогічних працівників Уманського НУС було зорганізовано зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії університету, доцентом, кандидатом економічних наук Олександром Ролінським.

«Вступ – 2022: особливості вступної кампанії в умовах воєнного стану» – такою стала тема, яку розкрив доповідач загалу. Детально було висвітлено інформацію про національний мультипредметний тест, особливості написання мотиваційного листа й охарактеризовано умови вступу на різні галузі наук, спеціальності й освітні ступені.

Лаконічно, інформативно, а головне – структуровано, акцентно та зрозуміло доповідачем були висвітлено усі цікаві нюанси вступної кампанії цього року.

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Вступнику