04.07.2014 5099

Про нас пишуть: Уманський НУС в міжнародному комітеті наукового з’їзду в Польщі

«Уманський національний університет садівництва в особі доктора сільськогосподарських наук професора Олександра Мельника – серед 17 представників десяти наукових та освітніх закладів п’яти європейських країн в міжнародному науковому комітеті з’їзду польської Асоціації наукового плодоовочівництва» – повідомляється в травневому номері міжнародного науково-аналітичного журналу «Напитки. Технологии и инновации».

На з’їзді, що відбудеться 14-16 вересня 2014 р. у м. Вроцлаві, відзначатиметься 70-річчя садівничої регіональної науки та діяльності природничо-технологічного факультету Вроцлавського природничого університету. На науковій конференції, що відбудеться під час з’їзду, розглядатимуться напрямки розвитку плодоовочівництва для покращення якості життя і захисту довкілля.

Володимир Майборода,

доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Про нас пишуть: Уманський НУС в міжнародному комітеті наукового з’їзду в Польщі