31.12.2019 5091

Привітання з Новим роком!

Шановна університетська спільното!

Нині ми з вами маємо чудову нагоду черговий раз підвести підсумки спільної діяльності, яку дарує нам новий рік нашого життя. 2019 став знаковим для кожного з великої і дружної університетської родини: ми відсвяткували 175-річчя заснування навчального закладу, частково оновили матеріальну базу, в єдиному пориві брали участь у волонтерській діяльності, знаходили резерви для нових починань і наукових звершень. Наша гордість і майбутнє – студенти і випускники – дивували та надихали всіх креативністю, запалом, науковими та спортивними здобутками. Тож сміливо можна сказати, що рік, який минає, став для нас всіх роком відкриттів і перемог, вдосконалення та розвитку.

Дорогі друзі! Нині, на новому витку історії Уманського НУС і життя кожного з нас, зичу всім незламного прагнення до подальшого вдосконалення, єднання помислів і вчинків, легкого польоту думки та впевненого руху вперед! Хай символами року прийдешнього стануть взаєморозуміння та любов до ближнього, стійка життєва позиція та вірність власним пріоритетам, благополуччя та всепоглинаюча радість! Добра нам усім, міцного здоров’я, миру, великодушності та Божого благословіння у всіх починаннях!

Ректор Олена Непочатенко