17.11.2018 4738

Привітання з нагоди Міжнародного дня студента

Дорогі, шановні колеги-студенти!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня студента від ради студентського самоврядування університету !

Студентство нашого університету бере активну участь у житті нашого міста, області та країни, є переможцем величезної кількості олімпіад, конкурсів, проектів, спортивних змагань. Дякуємо вам за ініціативність, креативність і творчий потенціал.

Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх! Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди, нових вагомих здобутків в ім’я процвітання рідної України, творчих злетів, добробуту та благополуччя. А ще – оптимізму, світлої голови, гарного настрою, здійснення найзаповітніших мрій і наполегливості у досягненні будь-якої мети.

Бажаємо не втратити ту ниточку студентського братства, що всіх нас об’єднує: і людей, які були поруч в найвеселіші часи у вашому житті, і тих, хто пережив разом із вами цілу низку звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Бажаємо вдалих сесій та успішного проходження практик, лише найкращих оцінок у залікових книжках і викладачів, які на одній хвилі зі студентством!

Привітання з нагоди Міжнародного дня студента

Рада студентського самоврядування університету