06.12.2018 4733

Привітання з Днем Збройних Cил України

Шановна університетська спільното!

6 грудня вся Україна святкує День Збройних сил. Це свято має величезне значення для всього нашого народу, адже боєздатні Збройні Сили України – це здобуток і заслуга мільйонів українців, нас з вами, істинних патріотів своєї держави. І витоки цієї звитяги – у славному козацькому минулому, сповненому завзяття, цілеспрямованості та перемог.

У цей день ми вітаємо та висловлюємо вдячність всім громадянам українського народу за виконання їх констутиційного обов’язку, сумлінність та працю, що йде на благо, стабільність і досягнення миру в нашій молодій державі. Та найщиріші наші слова та побажання  – воїнам, які наразі тілом і душею стоять на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Також щиро вітаю студентів і випускників кафедри військової підготовки Уманського НУС, які рішуче та наполегливо опановують основи військового мистецтва, з честю та гідністю високо несучи звання офіцера Збройних Сил України.

Привітання з Днем Збройних Cил України

У цей день ми повинні згадати і про тих, хто віддав своє життя за нашу благословенну українську землю. Схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю!

Щиро вітаю вас зі святом! Хай панують у вашому житті добро та злагода, у родинах – добробут і достаток, у країні – мир і процвітання!

Ректор Олена Непочатенко