17.11.2018 4596

Вітаємо студентів зі святом

Дорогі студенти!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем студента!

Ви – молоде інтелектуальне покоління, рушійна сила розквіту держави, основа подальшого щасливого майбутнього та квітучого життя. А прагнення та наполегливість, які ви проявляєте у царині набуття знань, свідчать про відповідальність і зрілість. Ви живете в нелегкий для держави час, але все ж щасливі, оскільки маєте змогу навчатися та бути студентами. Минуле належить історії, майбутнє – це таємниця, а сьогодення, ця мить – подарунок. Тож скористайтеся дарунком долі і не марнуйте час.

Хай легкими будуть ваші студентські стежки, і яким би не був складним шлях освіти і науки, ви завжди можете розраховувати на підтримку старшого покоління – викладачів і ректорату. А ми, в свою чергу, – забезпечимо належні умови для здобуття знань та опанування професій.

Зробіть все можливе для того, щоб сесія не стала для вас несподіваним моментом. Адже ваша сила у вірі в себе і власні сили, свобода – у відповідальності за власний розвиток, здібності – шлях до самопізнання та вдосконалення.

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, добра, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій!

Вітаємо студентів зі святом

Ректор                                                   Олена Непочатенко