14.04.2023 1620

Привітання ректора Університету з Великоднем

Шановна родино Уманського національного університету садівництва!

Щороку ми всі разом з великим натхненням і радістю зустрічаємо величне свято відродження – Воскресіння Христове. І цьогоріч ми з особливою вірою та надією входимо у нього, адже знаємо що цей день є символічним знаменням, коли людська віра укріпилася в перемозі життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. До нього ми йшли і йдемо крізь сито війни, спільними зусиллями вдало долаючи всі труднощі та перепони.

Щоразу від Великодня ми починаємо новий відлік часу: у добрі та любові, у взаєморозумінні та підтримці. І я понад усе вірю в те, що разом зі світлим Христовим Воскресінням розпочнеться літочислення нової України, яка житиме в мирі та благополуччі.

Тож хай панують у ваших серцях радість і душевний спокій, а кожну домівку Господь благословить здоров’ям, любов’ю та благодаттю. Хай думки наповняться добром і щирістю, а все задумане здійснитися на благо!

З Великоднем! Христос воскрес – воскресне Україна!

Ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО