Представники колективу Уманського НУС серед переможців та учасників міського конкурсу «Шевченківські читання»
Літературно-мистецький захід «Геній Кобзаря» та нагородження учасників і переможців конкурсу «Шевченківські читання» відбувся 6 березня в художньому музеї міста. Активними учасниками творчої зустрічі стали також студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва.
В Уманському художньому музеї зібрали прихильників Генія думки та слова української нації, а охочими долучитися до заходу зорганізованого відділом з питань фізичної культури, спорту, молодіжної політики та управління освіти і гуманітарної політики Уманської міської ради, стали родини військовослужбовців, студентська молодь, жителі громади, представники навчальних закладів міста.
Співведучим заходу виступив заступник голови Ради студентського самоврядування, студент 42-а групи факультету агрономії Уманського НУС Данило ВАРИЧ: «9 березня минає 211-а річниця від Дня народження, а 10 березня – 164 роковини смерті величного Генія українського народу — Тараса ШЕВЧЕНКА». студентка 44-а групи факультету агрономії Марія НОВАК, студент 21-ек групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Денис СКОРОМНИЙ і студентка 31 групи факультету менеджменту Єлизавета ШПАК органічно та яскраво влилися у театралізовану виставу зорганізовану головним спеціалістом відділу з питань фізичної культури, спорту та молодіжної політики управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Валентиною ЧЕРНИЧЕНКО. Молодь читала вірші, танцювала хореографічні композиції та дивувала глядачів безмежним талантом, який, здавалося, невичерпний.

А до нагородження учасників і переможців міського конкурсу «Шевченківські читання» долучилася очільниця міста Ірина ПЛЕТНЬОВА, яка запросила до імпровізованої сцени талановитих переможців серед яких колеги університету садівництва. Викладач-стажист кафедри садово-паркового господарства Уманського НУС Ліліана КУНПАН отримала диплом за почесне 1 місце.

Сучасне й майбутнє України залежить від духовної сили українського народу, а народ, черпає натхнення, рівновагу, наснагу та мужність у творчості. Поетичне слово Тараса ШЕВЧЕНКА пронизане служінням, захистом і возвеличенням українського народу. Геній Кобзаря супроводжував учасників визвольних змагань, наповнював українські серця нескореним вогнем свободи, понад два століття згуртовував націю і сьогодні дає силу для єднання і протистояння окупанту.
Дякуємо організаторам заходу, учасникам та гостям, за враження, які роками не стерти з пам’яті, за емоції, отримані у теплому колі друзів, за наповнення національної скарбниці талантів, які знаходяться поруч з нами. Пошуків Шевченкової правди в час війни сьогодні не сміємо припинити, мусимо бути готовими боротися за неї. Єднаймося, шануймося. Борімося — поборемо! Нам Бог помагає!
Фотогалерея











