23.03.2016 5780

Працевлаштування за кордоном? Це реально для студентів УНУС!

22 березня в актовій залі Уманського НУС зі студентами IV – V курсів відбулася інформаційно-консультативна лекція-ознайомлення з програмою офіційного та легального працевлаштування за кордоном, а саме – у Польщі.

Виступ розпочав завідувач відділу працевлаштування УНУС Юрій Новак, який, на правах одного з організаторів заходу, коротко розповів про перспективи роботи за кордоном.

Працевлаштування за кордоном? Це реально для студентів УНУС!

Про можливості та перспективи працевлаштування у Європі сьогодні розповіли студентам представники «Першої міжнародної рекрутингової компанії «East-West», які були запрошені на зустріч.

Працевлаштування за кордоном? Це реально для студентів УНУС!

Під час лекції Юлією Веселовською, начальником відділу продажів, були висвітлені популярні питання, які цікавлять наших студентів: про актуальні вакансії в Польщі, оформлення пакету документів, проживання, харчування, можливості, які відкриють нові перспективи для побудови свого майбутнього.

На завершення всі присутні заповнили анкети і подякували за цікаві виступи.

Прес-центр Уманського НУС
Фото, Олег Черноусько