10.04.2019 5695

Працевлаштування під час навчання? З Уманським НУС – легко!

Підготовче відділення Уманського національного університету садівництва дбає про перспективне майбутнє студентів нашого навчального закладу. Тож саме з метою знайомства з потенційними роботодавцями та пошуку перспективних вакансій в університеті нині відбулася знакова подія весни – «Ярмарок вакансій – 2019».

Вища освіта зазнає кардинальних змін: відбувається уніфікація національних систем підготовки фахівців, прогресує створення загальноєвропейського наукового й освітнього простору, провадяться радикальні інституційні перетворення. І всі ці фактори зумовлюють підвищення рівня якості ринку праці для затребуваних фахівців – випускників  нашого університету.

Тож із бажанням ознайомити студентів і викладачів Уманського НУС з діяльністю своєї компанії, розповісти про наявні вакансії і надати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування та проходження практики до університету прибули представники підприємств, які зацікавлені у висококваліфікованих фахівцях аграрного сектору. Представити власну інформацію вони мали нагоду на виставкових стендах, розміщених в холі 4 корпусу навчального закладу, а також детально розповісти про специфіку своїх вакансій, представивши загалу не лише роздатковий матеріал, а й презентацію.

Працевлаштування під час навчання? З Уманським НУС – легко!

Дві великі лекційні аудиторії – 168 і 170 – були вщент наповнені студентами, які цікавилися можливостями перспективного працевлаштування та проходження практики, що, безумовно, є свідчення актуальності Ярмарку в сьогоденні кожного майбутнього випускника.

Навчання в університеті побудовано багатогранно, оскільки в усіх сферах людської діяльності нині істотно зростає роль системних, міждисциплінарних знань людини, необхідних для раціонального й осмисленого оперування нескінченними потоками різноманітних знань і даних з метою вирішення нових, нестандартних проблем. Тож студенти з зацікавленням радилися з фахівцями щодо перспектив майбутнього працевлаштування, а ті, в свою чергу, детально висвітлювали переваги трудової діяльності саме в їх осередку праці.

В рамках Ярмарку вакансій відзначили колектив Уманського НУС його постійні партнери – регіональні центри зайнятості, а Уманська районна філія Черкаського обласного Центру зайнятості вручила диплом за тісну співпрацю у вирішенні спільних завдань щодо сприяння зайнятості молоді.

Працевлаштування під час навчання? З Уманським НУС – легко!

«Шановний студент! Якщо ти відкритий до нових можливостей, займаєш активну життєву позицію та готовий навчатися – тобі до нас!» – таким лозунгом майоріли листівки Reikartz Hotel Group – однієї з найбільших мереж готелів України.

Заявив про себе, як кращий роботодавець 2017 року, й Агроіндустріальний Холдинг «Миронівський хлібопродукт», який прагне і нині посісти перші місця на ринку праці.

Активно позиціонувала себе у низці перспективних роботодавців і команда ТОВ сільськогосподарське підприємство «Нібулон», висвітлюючи перспективні можливості студентів розвиватися в галузях аграрного сектору.

Відкрита до співпраці з креативними, відповідальними та талановитими і ДОЗ «Бригантина», яка пропонує актуальну для багатьох студентів сезонну роботу.

Представники компанії ТОВ «Хімагромаркетинг» закликали приєднатися до своєї команди, адже це та компанія, яка надає широкий спектр продукції для сільського господарства, забезпечуючи аграріїв передовими технологіями вже 23 роки поспіль.

ПП «Fenix Agro» також завітали на Ярмарок вакансій зацікавити талановиту молодь пропозиціями щодо працевлаштування, адже профіль компанії – продаж зернових і концентрованих кормів для тваринництва в Україні.

Український виробник, національний лідер та експерт у готових продуктах харчування група компаній «ВЕРЕС», зокрема, представники ТОВ «Віджи Продакшн», також відвідали Уманський НУС для зацікавлення молодих спеціалістів.

Із запрошеннями для активної й ініціативній молоді приєднатися до перспективної команди завітали в університет представники групи компаній DYKUN.

Кадрове агентство «Агроджоб» також пропонували студентам працевлаштування з реалізації послуг у сферах сільського господарства та агробізнесу.

Представники МХП «Старт» зазначили, що раді будуть бачити у себе в команді молодих фахівців-спеціалістів, які хочуть працювати та розвиватися в агробізнесі.

Працевлаштування під час навчання? З Уманським НУС – легко!

Наводили переваги працевлаштування у власних компаніях і представники низки авторитетних і успішних підприємств: групи компаній «Відродження», компанії «Pro Ag Resources», готельно-ресторанного комплексу «Аквадар», торгівельно-розважального комплексу «Гармонія», КБ «ПриватБанк», ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина»», компанії «Гідросила», компанії «Кернел Трейд», ПАТ «Вітаміни», ТОВ «Хімагромаркетинг».

Підсумовуючи думки, висловлені потенційними роботодавцями під час ярмарку вакансій, можна резюмувати: від високого рівня фахівців та їх професіоналізму, бажання розвиватися та вчитися залежить розвиток та успіх будь-якої компанії та й загалом – держави. Тож обирати вам, шановні студенти! Вдалого початку вашої широкої та світлої професійної дороги.

Прес-центр Уманського НУС