22.10.2016 6249

Посвята в студенти у Тальнівському коледжі

13 жовтня, напередодні свята Українського козацтва, в Тальнівському будівельно-економічному коледжі відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти.

У зв’язку з дощовою погодою, всі урочистості відбувались в районному Будинку культури. Привітна зала на 700 місць ледве вмістила всіх бажаючих. Святково одягнені першокурсники з нетерпінням чекали на початок дійства.

І ось урочиста мить. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж, кандидат економічних наук, доцент Андрій Андрющенко, який привітав молодь зі вступом до прекрасного навчального закладу, побажав гідно пройти  обраний шлях  і наголосив, що коледж, у якому вони навчатимуться,  є структурним підрозділом одного із найповажніших ВУЗів Україні – Уманського національного університету садівництва.

Від адміністрації університету всіх присутніх на святі привітав кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Богдан Гузар, побажавши всім мирного неба, успіхів і процвітання.

По завершенню вітальної промови студентка УНУС вручила прекрасний запашний коровай  очільнику коледжу.

А на завершення свята відбувся велике феєричне дійство, яке подарували присутнім танцювальні колективи Уманського НУС: хореографічна студія «Уманська перлинка», народний самодіяльний ансамбль танцю профспілок України «Нивка», театр сучасного танцю «Модерн» і вокалістка Марія Балан (художній керівник колективів Наталія Шаповаленко).

Посвята в студенти у Тальнівському коледжі

Яскраве розмаїття сценічних костюмів, цікаві композиції і сценічні образи, технічне та майстерне виконання понад годину тримали глядацьку аудиторію у захоплені, кожний номер вдячні глядачі супроводжували щедрими і бурхливими оплесками.

Цей прекрасний концерт наглядно продемонстрував учням коледжу перспективу продовження навчання в Уманському НУС, де студентське життя вирує потоком творчої енергії і наснаги, сповнене цікавим і раціональним дозвіллям.

Наталія Шаповаленко, старший  викладач  Центру культури та виховання студентів УНУС