20.12.2019 5068

Помічники та помічниці Святого Миколая

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва організували незабутнє свято для малечі та жителів міста Умань. Так, у їхньому супроводі Святий Миколай завітав до будинку ветеранів, вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань та до  діток учасників бойових дій у зоні ООС і волонтерів штабу «Разом» .

Помічники та помічниці Святого Миколая

З давніх-давен День Святого Миколая святкували весело: завчасно готували маленькі даруночки, пекли печиво, запрошували музик, скликали гостей, запалювали свічки, читали молитви. І, звичайно ж, чекали найголовнішого дива наяву – святого Миколу-Чудотворця, який допомагає бідним у скруті та вважається покровителем усіх діток і студентів.

Малеча  разом з ним водила веселі хороводи, розповідали віршики та жартували. І, звісно ж, як без подарунків? Від факультету та поважного святого дітвора отримала багато розвиваючих ігор, яскравих подарунків і запашних смаколиків.

Миколай та його помічниця в штабі «Разом» пакували маскувальну сітку та гостинці для воїнів  ООС, а також  написали їм теплі привітання. Побували помічники та помічниці Миколая і на відкритті ялинки в центрі міста, де приязно вітали  всіх перехожих.

Помічники та помічниці Святого Миколая

Коли робиш щось хороше – обов`язково отримуєш позитив у відповідь. І яскраві дитячі посмішки стали винагородою для студентів факультету!

Помічники та помічниці Святого Миколая

Валентина Пастух, студентка факультету економіки і підприємництва