28.05.2021 5160

Підтримаймо наших талановитих студентів!

Уманський університет садівництва та його прогресивний колектив завжди на марші сучасних тенденцій і новітніх експериментів. Й однією з головних задач професіоналів викладацької діяльності є зацікавленість студентського загалу до комунікативної майстерності шляхом залучення різних засобів виразності та проявів особистісних кращих якостей і креативу. На щастя, талановитих молодих людей у навчальному закладі вдосталь як серед викладачів, так і серед студентів. Тож і в навчанні, і в дозвільній діяльності підростаюче покоління проявляє себе досить активно, досягаючи поставлених цілей.

Цієї весни студенти університету долучилися до зорганізованого Радою студентського самоврядування фотоконкурсу-виставки «Пульс сучасності», який дав змогу кожному з учасників проявити власне бачення сьогодення. Виставка була презентована загалу у Всеукраїнський день вишиванки та мала на меті відобразити бачення молоді сучасності в усіх її проявах. Загалу були представлені роботи з неймовірно різноманітним, талановитим баченням світу.

Підтримаймо наших талановитих студентів!

Фотографія – це лише секунда, яка може залишити слід на все життя, а світлина – це бачення митця, фотохудожника наповненості світу, гармонія в секунді, емоція в кадрі. Знімок дає нам, глядачам, можливість побачити пейзаж, портрет, натюрморт, момент буття очима автора. Можливо, сучасність зовні не достатньо ефектна та фотосприйнятна, зате в кожній ситуації присутнє зафіксоване на роки позитивне мислення і надія на світле, мирне завтра.

З-поміж розмаїття світлин глядачі шляхом онлайн голосування обрали кращих. Ними стали Олександра Яковенко (21 к-ф група) та Михайло Горбатюк. Нині роботи молодих фотографів направлені до столиці на Всеукраїнський конкурс. І лише по завершенню голосування номінації знайдуть своїх переможців.

Шановна університетська родино! Зараз кожен з нас має чудову нагоду долучитися до голосування за роботу наших юних митців на сторінці мережі  Facebook та підтримати їхній талант на цьому етапі конкурсу. Аби наші молоді талановиті фотомитці-номінанти потрапили до першості за кількістю голосів!

Пресцентр Уманського НУС