24.12.2019 211

Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Впродовж листопада-грудня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва на всіх факультетах пройшли змагання студентів зі знання академічних дисциплін у рамках І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

На підставі рекомендацій комісій з навчальних дисциплін і спеціальностей визначені переможці І етапу олімпіади.

Ними стали такі студенти:

- з навчальних дисциплін:

Дисципліна

Місце

Група

ПІБ студента

ґрунтознавство

І

31-а

Закутній Олексій Іванович

ІІ

32-а

34-ас

Плескач Олег Сергійович

Пастух Дмитро Сергійович

ІІІ

34-ас

31-а

Арутін Олег Валерійович

Транченко Владислав Олександрович

хімія

І

-

-

ІІ

11-т

Грабова Діана Михайлівна

ІІІ

11-т

Конопелько Ольга Геннадіївна

біологія

І

11 к-а

Анастасенко Денис Русланович

ІІ

42-с

Бурковецький Олексій Олексійович

ІІІ

21-а

Артеменко Владислав Володимирович

екологія

І

31-ек

Боровик Дарина Петрівна

ІІ

31-тек

Кецкало Світлана Віталіївна

ІІІ

41-лг

Баденко Андрій Сергійович

безпека життєдіяльності

І

11-тм

Клименко Анастасія Валеріївна

ІІ

11-б

Руденко Євген Олександрович

ІІІ

11-е

Мінченко Катерина Андріївна

психологія

І

11-м

Горова  Ірина Станіславівна

ІІ

31-зр

Резнік Наталія Іванівна

ІІІ

31-зр

11-м

Крейтор Анастасія Ігорівна

Митрофанова Яна Вячеславівна

математика, фізика

І

11 – ф

Яковенко Олександра Романівна

ІІ

11-мб-гр

Мельник Валентина Олександрівна

ІІІ

11 – ф

11 – кн

Кісілєнко Олексій Вадимович

Чередніченко В’ячеслав Олексійович

теоретична механіка

І

21-ім

Стульківський Микола Васильович

ІІ

11к-ім

21-ім

Павлик Олександр Леонідович

Гальопа Юрій Ігорович

ІІІ

11к-ім

Білик В’ячеслав Олександрович

українська мова

І

21-гр

Амандій Анжеліка Андріївна

ІІ

11-ф

Яковенко Олександра Романівна

ІІІ

11-пт

Степанова Юлія Віталіївна

англійська мова

І

11-ф

Яковенко Олександра Романівна

ІІ

11-кн

Євстаф’єв Сергій Миколайович

ІІІ

11-кн

Шевченко Олександр Олександрович

французька мова

І

21-тм

Нижник Софія Романівна

ІІ

21-тм

Куцик Катерина Сергіївна

ІІІ

21-тм

Кругляк Олександр Андрійович

політологія

І

31-ім

Бекало Андрій Ігорович

ІІ

21 к-сп

Єфіменко Катерина Валеріївна

ІІІ

21- ек

Беденко Оксана Віталіївна

рекреалогія

І

41-тм

Царенко Вікторія Вікторівна

ІІ

41-тм

Гіленко Ольга Олександрівна

ІІІ

31-тм

Фищук Іванна Олександрівна

страхування

І

41-ф

 Савчук Інна Ігорівна

ІІ

41-ф

Котрікова Яна Олександрівна

ІІІ

41-ф

Кононенко Світлана Леонідівна

економічна теорія

І

21-е

Мазур Богдан Володимирович

ІІ

21-ф

Грицай Каріна Сергіївна

ІІІ

21-0

Вовк Валентина Валеріївна

 

 

- зі спеціальностей:

 

Спеціальність

Місце

Група

ПІБ студента

агрономія

І

43-ас

Ющенко Олена Василівна

ІІ

43-ас

43-ас

Йосипенко Карина Сергіївна

Бондаренко Ярослав Миколайович

ІІІ

41-а

42-аг

43-ас

Гаращенко Марія Сергіївна

Остапчук Василь Васильович

Абрамович Ірина Володимирівна

садівництво та виноградарство

І

42-с

Маніта Роман Васильович

ІІ

42-с

Буренко Олексій Павлович

ІІІ

41-с

Косюк Вікторія Сергіївна

захист і карантин рослин

І

11-м-зр

11-м-зр

Логвінова Наталія Леонідівна Александров Олексій Олексійович

ІІ

11-м-зр

Слупіцький Андрій Богданович

ІІІ

11-м-зр

Стрембіцька Ольга Олександрівна

геодезія та землеустрій

І

11м-зм

Драгоненко Владислав Ігорович

ІІ

31зм

Мельник Маргарита Валеріївна

ІІІ

11м-зм-з

11м-зм

Ільченко Тетяна Ігорівна

Тищенко Едуард Валерійович

лісове і садово-паркове господарство

І

41-лг

Баденко Андрій Сергійович

ІІ

31-лг

31-лг

Самородченко Олександр Володимирович

Левендюк Євген Володимирович

ІІІ

41-сп

Поліщук Олександр Олександрович

харчові технології (за програмою технології зберігання та переробки плодів і овочів)

І

41-т,

11-мтх

Губін Дмитро Андрійович

Савіна Марина  Сергіївна

ІІ

31-т

41-т

11-мтх

Бабієвський Володимир Олексійович

Дубограй Вікторія Ігорівна

Ткачук Ольга Петрівна

ІІІ

11-кт

31-т

11-мтх

Гончар Сергій Іванович

Шовенко Карина Віталіївна

Фурлет Ольга Андріївна

харчові технології (за програмою технології зберігання та переробки зерна)

І

41-тз

11-тз

Добровольська Сніжана Віталіївна

Луцевич Олеся Михайлівна

ІІ

41-тз

11-тз

Волянська Ілона Іванівна

Собченко Тетяна Петрівна

ІІІ

31-тз

11-тз

Бугера Олена Володимирівна

Трофуша Анастасія Олександрівна

агроінженерія

І

41-ім

Танцюра Владислав Ігорович

ІІ

41-ім

Гацкан Вадим Олександрович

ІІІ

41-ім

Чудай Сергій Петрович

менеджмент організацій

І

41-м

11 м-м

Репетило Вікторія Ігорівна

Заблоцька Марина Олегівна

ІІ

41-м

11 м-м

Маланюк Юлія Володимирівна

Гончаренко Катерина Юріївна

ІІІ

41-з

11 м-м

Маленька Валентина Юріївна

Свирбиус Інна Володимирівна

менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

І

11м-з

Сухецька Крістіна Вікторівна

ІІ

11м-з

Марковець Олена Анатоліївна

ІІІ

11м-з

Чайка Вікторія Володимирівна

логістика

І

11 м-л

Цистанов Віталій Вікторович

ІІ

11 м-л

Білоус Аліна Андріївна

ІІІ

11 м-л

Орел Володимир Олегович 

туризм

І

41-тм

Гіленко Ольга Олександрівна

ІІ

41-тм

Царенко Вікторія Вікторівна

ІІІ

31-тм

Пустовіт Дар’я Василівна

готельно-ресторанна справа

І

41-гр

Кривенко Альона Вікторівна

ІІ

31- гр

Жевердан Вероніка Ігорівна

ІІІ

11- гр

Тітаренко Катерина Ігорівна

публічне управління та адміністрування

І

41-пб

Геращенко Анастасія Сергіївна

ІІ

31-пб

Циктор Сніжана Василівна

ІІІ

41-пб

21-пб

Шестакова Євгенія Олександрівна

Ящук Тетяна Миколаївна

економіка

І

11 к-е

Рабинюк Анна  Олександрівна

ІІ

21-е

Волков Михайло Романович

ІІІ

11 м-е

Декарчук Валентин Валентинович

підприємництво, торгівля та біржова діяльність

І

21-кпт

Якубовська Дарія Василівна

ІІ

31-пт

31-о

Зайчук Євгеній Олексійович

Малаховецька Діана Юріївна

ІІІ

31-е

31-пт

Маринчук  Вікторія Павлівна

 Майданик Богдан Васильович

облік і оподаткування

І

41-о

Волков Нікіта Михайлович

ІІ

41-о

Битюк Людмила Василівна

ІІІ

21 к-о

21 к-о

ГошулякЕльміра Валентинівна

Демінська Алла Миколаївна

маркетинг

І

41-ма

 Москалюк Анна Станіславівна

ІІ

21-кма

Колонтай Олександр Віталійович

ІІІ

31-ма

Маєвська Марина Тарасівна

фінанси, банківська справа та страхування

І

21-кф

Артеменко Сергій Володимирович

ІІ

21-кф

Кузьменко Марина Анатоліївна

ІІІ

21-кф

21-кф

Кучер Вероніка Євгеніївна

Данченко Катерина Павлівна

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Ніна Пітель, секретар оргкомітету, доцент кафедри менеджменту