08.01.2018 5022

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Діяльність студентського самоврядування факультету менеджменту спрямована на всебічний розвиток і заохочення студентів до культурно-освітньої, спортивної та волонтерської діяльності. Тому у 2017 році рада студентського самоврядування факультету менеджменту, яку очолила Аліна Варич, провела ряд заходів, що допомогли студентам виявити нові таланти, проявити людяність та ерудованість.

Перший масовий захід був проведений у Всесвітній день усмішки. В результаті проведеної акції «Подаруй усмішку» ніхто не міг залишитися в поганому настрої, а смайликова фотозона забезпечила безліч усміхнених фото.

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Враховуючи різноплановість роботи студентського самоврядування, було проведено волонтерський захід «Шануйте старість» до Міжнародного дня людей похилого віку. Студенти факультету відвідали ветерана Емілію Потапчук, допомогли їй по господарству та розрадили душевною розмовою.

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Масштабним загальноуніверситетським заходом стала вечірка до Хелловіну. Це було весело і захоплююче! Зустрічі з друзями в яскравих костюмах, страшний грим та декорації, конкурси, що максимально наблизили до атмосфери потойбіччя, вразили не лише всіх присутніх, а й, мабуть, незваних духів.

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Для виявлення хазяйновитості та кулінарних здібностей студентства було проведено такі заходи, як: «Студентський торт», в результаті якого серед виготовлених власноруч студентами кожної академічної групи тортів було обрано найкреативніший та найсмачніший виріб, та «Ревізор», метою якого була перевірка умов проживання студентів в гуртожитку та виявлення найчистішої кімнати і найакуратніших господарів.

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Не залишилось без уваги і здоров’я та правильний відпочинок студентів. В рамках зазначених цілей рада студентського самоврядування провела акцію «Студенти проти куріння» та захід здорового відпочинку «StudFun».

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Для виховання в студентах патріотичного духу рада студентського самоврядування факультету менеджменту біля Вічного вогню вшанувала пам’ять усіх тих, завдяки кому ми можемо гордо називати себе українцями.

Підсумки діяльності студради факультету менеджменту у 2017 році

Загалом це був досить складний, але водночас продуктивний і цікавий рік. Тож рада студентського самоврядування факультету менеджменту чекає закінчення канікул, аби з новими силами втілювати не менш цікаві і корисні задуми в дійсність.

Катерина Адаменко, секретар ради студентського самоврядування факультету менеджменту