16.08.2013 6908

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Уманський національний університет садівництва готується до прийняття 1 вересня у ряди студентської когорти нового поповнення.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Одним із ключових питань є підготовка матеріально-технічної бази та створення комфортних умов для навчання і проживання студентів.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Олександр Паламарчук відмітив, що нинішнього року здійснено великий обсяг ремонтних робіт багатьох університетських споруд та  приміщень.

На території університету працює цех з виробництва пластикових вікон та меблів, тому власними силами за останній період замінено 180 м2  пластикових вікон у навчальних корпусах та аудиторіях, виготовлено більше десятка сучасних шаф для гуртожитків.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Студент затишно почувається у кімнаті, де він проживає, відповідно і працездатність його підвищиться лише у комфортних умовах, тому адміністрація навчального закладу зосередила велику увагу на ремонті гуртожитків, зокрема, зроблено капітальний ремонт 9 поверху гуртожитку №6: відремонтовано та повністю умебльовано частину кімнат, у коридорах постелено лінолеум, санвузли устатковані новою сантехнікою, кухня сяє кахелем та новими газовими плитами. Також відновлено роботу  ліфта, який економитиме час студентів.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Дуже важливими для студентів є сучасні навчальні приміщення, оснащені комп’ютерною та медійною технікою.

Зроблено капітальний ремонт 170 аудиторії корпусу №4, яка повністю переобладнана на сучасний лад: підвісна стеля, пластикові вікна, нові меблі та кондиціонери сприятимуть покращенню розумової праці студентів.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Лабораторія науково-дослідного екологічного моніторингу в агросфері, відкриття якої відбулося нещодавно і ознаменувало ще один поступальний крок наукових здобутків університету, також укомплектована сучасним обладнанням. Відкриття лабораторії стане хорошою базою для наукових досліджень та відкриттів студентів.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Вестибюль корпусу №4 вражає красивими вітражами, пластиковими вікнами та естетичним оформленням.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

На першому поверсі корпусу було перероблено приміщення для приймальної комісії, що суттєво покращило роботу членів приймальної комісії, а також полегшило здачу документів абітурієнтами.

Підготовка Уманського НУС до навчального року

Традиційно університетські заходи та різноманітні свята проводяться  в  актовій залі. Робітники університету докладають максимум зусиль, щоб до 1 вересня актова зала гостинно зустріла викладачів та студентів.

Активно ведеться підготовка до осінньо-зимового періоду: здійснено поточний ремонт котельні, замінено  трубопроводи, що вийшли з ладу, проводиться заготівля дров для опалювального сезону.

Силами адміністрації університету та господарської частини проведена величезна робота. Звичайно, на все це потрібні чималі затрати і коштів, і часу, і наполегливої праці, але вони варті того, тому що Уманський національний університет садівництва плекає високопрофесійні кадри для агропромислового комплексу України і створює для цього гідні умови.

Прес-центр університету