29.05.2018 879

Підготовка презентаційно-іміджевого ювілейного видання «Уманський національний університет садівництва -175 »

Шановні випускники, колеги!

З нагоди 175-ї річниці від дати заснування Уманського національного університету садівництва  керівництво вишу спільно з ТОВ «Логос Київ» ініціювало підготовку презентаційно-іміджевого ювілейного видання  «Уманський національний університет садівництва -175 ».

Книга висвітлюватиме історію заснування та етапи розвитку Уманського національного університету садівництва, як одного з провідних вищих аграрних навчальних закладів України, ознайомить з основними напрямами розвитку вітчизняної аграрної галузі, стане вагомим інформативним ресурсом для майбутніх поколінь, а також істориків, педагогів та науковців.

Мету проекту ми вбачаємо у можливості об’єднати під обкладинкою цієї книги якомога більше знаних в Україні та за кордоном спеціалістів і науковців — випускників славної альма-матер.

Шановні випускники  й працівники Уманського національного університету садівництва, щиро сподіваємося на Вашу участь у цьому надзвичайно важливому та престижному видавничому проекті, який матиме високу історичну цінність і  відіграє значну роль у вихованні майбутніх поколінь.

Керівник проекту ТОВ «Логос Київ»: Роман Тимченко.

Контакти: Тел.: +38(044) 278-25-27, +38 (097) 987-21-98,

+38 (066) 924-11-92.

Web: www.logoskiev.com.ua.

E-mail: logos_kiev@ukr.net