01.09.2016 6722

Перший дзвінок пролунав для першокурсників Уманського НУС

1 вересня – День знань, перший день осені та початок нового навчального року. Для першокурсників, які цього дня починають відкривати для себе незвіданий світ науки, це свято назавжди залишається в пам'яті, адже з цього дня для них не лише починається офіційний навчальний рік, а й вимальовуються перші обриси життєвої стежини.

Колектив Уманського НУС завжди з нетерпінням чекає на поповнення дружньої студентської родини. А тому щороку День знань надзвичайно бажане і довгоочікуване свято як для першокурсників, так і для діючих студентів Уманського національного університету садівництва. Цього дня на них чекає перша лекція, зустріч з друзями, пізнання нових і цікавих наукових істин. Зі студентської лави починається довга, наполеглива дорога пошуків, досліджень і стверджень. Зі студентів формується українська національна еліта, вони – майбутнє нашої країни.

Перший дзвінок пролунав для першокурсників Уманського НУС

Свято розпочалось з вітального слова ректора Уманського НУС Олени Непочатенко. Вона сердечно привітала всіх з Днем знань, побажала студентам здоров’я, наснаги, творчих здобутків, досягти своєї мети та знайти свою стежину в житті. Голова ради студентського самоврядування Вікторія Уманчик побажала першокурсникам активного та насиченого студентського життя.

Перший дзвінок пролунав для першокурсників Уманського НУС

Переливи першого дзвоника сповістили усіх присутніх про початок нового навчального року. А мрії студентів про успішне, сповнене пригод і приємних миттєвостей студентське життя обов’язково мають здійснитися, адже у небесну блакить здійнялися їхні символи – кульки жовтого та блакитного кольорів!

Прес-центр Уманського НУС