04.09.2014 5173

«Перше знайомство» – нова традиція Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва широко відомий загалу своїми багатими освітніми і виховними традиціями. Відносно новою, але дуже корисною і цікавою для студентів-першокурсників є традиція «зустрічі з ректором». «Ми завжди відкриті до діалогу та хочемо, аби наші студенти знали про це й могли довіритися нам у складну мить» – коментує необхідність таких заходів ректор Олена Непочатенко.

От і цього року протягом двох днів студенти перших курсів шести факультетів університету зустрічалися з ректором Уманського НУС. Привітавши першокурсників з початком нового етапу їхнього життя, Олена Олександрівна побажала їм добра, миру, злагоди, натхнення та творчої наснаги і коротко розповіла про університет, студмістечко, факультети та спеціальності, що функціонують в навчальному закладі, органи управління Уманським НУС.

«Перше знайомство» – нова традиція Уманського НУС

Пізнавальним і цікавим для студентства було представлення членів ректорату – проректорів і деканів – та керівників організації студентського дозвілля. Кожен з представлених коротко розповів першокурсникам про роботу, проведення якої йому довірено, та запросив взяти безпосередню й активну участь у ній.

Особливу зацікавленість студентства викликали розповіді представника Центру культури і виховання Наталії Шаповаленко та завідувача кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Івана Чорнобаба, які окреслили можливості реалізації творчих і спортивних талантів молодого поповнення університету. Уважно слухали присутні й розповідь завідувача відділу міжнародних зв’язків Віталія Рибчака про можливості проходження студентами виробничої практики та стажування за кордоном. Запросив юнаків і дівчат приєднатися до вивчення військової справи та здобути звання молодшого лейтенанта завідувач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі.

«Перше знайомство» – нова традиція Уманського НУС

Насамкінець зустрічі ректор університету Олена Непочатенко ще раз привітала усіх з початком нового навчального року й закликала молоде поповнення до активного проведення студентських років: «Візьміть від університету все, що тут вам можуть дати. Будьте активними й ініціативними, щоб час, проведений у стінах Уманського національного університету садівництва, назавжди залишився у вашій пам’яті світлою сторінкою життя!»

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу

Error