18.02.2013 5577

Перше засідання студентської ради при Черкаській облдержадміністрації

15 лютого 2013р. у Головному управлінні освіти і науки облдержадміністрації відбулося перше засідання студентської ради при обласній державній адміністрації. На засіданні були присутні 25 лідерів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

На засіданні зазначалось, що Рада є консультативно-дорадчим органом при обласній державній адміністрації, члени якої мають долучатися до вирішення проблем молоді на обласному рівні.

За підсумками відкритого голосування головою Ради стала лідер студентського самоврядування Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України Анна Білик, заступниками голови Ради – голова студентської ради Уманського національного університету садівництва Аліна Клименко та лідер студентського самоврядування Смілянського технікуму харчових технологій Харківського національного університету харчових технологій Наталія Горбенко. Секретарем Ради обрано Анну Мєщанінову, лідера студентської ради Черкаського політехнічного технікуму.

До президії Ради увійшли лідери студентського самоврядування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, Східноєвропейського університету економіки та менеджменту, Черкаського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка, Черкаського комерційного технікуму, Корсунь-Шевченківського педагогічного училища імені Тараса Шевченка та Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва.

Учасниками заходу було сформовано ряд пропозицій, які ввійдуть до плану роботи Ради на 2013 рік.

Щиро вітаємо голову ради студентського самоврядування університету Клименко Аліну з призначенням на відповідальну посаду. Бажаємо новообраному керівництву плідної роботи, наснаги в роботі та нових звершень у майбутніх проектах!

Ірина Павленко,

інформаційний сектор ради студентського самоврядування