27.01.2016 6043

Переможці конкурсу проектів Міжнародної Академії Туризму в Анталії

Під егідою Міжнародної Академії Туризму (Анталія) в грудні минулого року було проведено конкурс проектів на тему «Розвиток туризму в сучасному світі: історія і перспективи» на підтримку та реалізацію молодіжних ініціатив у сфері туризму. До участі запрошувалися студенти з країн Європи, СНД, Росії, Африки та Азії у віці до 27 років.

Свої творчі доробки представили більше 200 конкурсантів з різних країн. У фіналі поборотися за призові місця випала можливість 65 учасникам з найбільш неординарними роботами, в яких були присутні новизна, актуальність, нестандартність і самостійність, помножені на регіональний елемент.

Переможці конкурсу проектів Міжнародної Академії Туризму в Анталії

Під керівництвом викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи студентами напряму підготовки «Туризм» було підготовлено і подано на конкурс 3 наукових роботи, що відображають оригінальне та нестандартне бачення проблем туристичного ринку України, інноваційні пропозиції та цікаві ідеї в сфері регіонального туризму.

За результатами конкурсу в номінації «Унікальність» IV місце здобула Царинна Анна – студентка 31 тм групи, у номінації «Актуальність» IV місце посіла Демиденко Руслана – студентка 21 тм групи, у номінації «Інноваційність» IV місце судді визнали за Василенко Оленою – студенткою 21 тм групи.

Переможці конкурсу проектів Міжнародної Академії Туризму в Анталії

Переможці конкурсу отримали дипломи та знижку на навчання в Міжнародній Академії Туризму в Анталії у розмірі 20%.

Безумовно, подібні проекти сприяють поширенню позитивного досвіду розвитку сфери туризму, створюючи при цьому умови для наукової та творчої самореалізації молоді.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо нових перемог!

Колектив кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи