24.05.2019 4660

Ознайомча зустріч з колегою

22 травня відбулася зустріч науковців Уманського національного університету садівництва з доктором економічних наук, старшим науковим співробітником Лейбніц-Інституту аграрного розвитку у Центральній і Східній Європі (ІАМО) (Німеччина) Олександром Перехожуком.

Ознайомча зустріч з колегою

Під час зустрічі науковець поділився досвідом публікації наукових статей у міжнародних виданнях, таких як:

• Agricultural Economics
  • Canadian Journal of Agricultural Economics
  • Eastern European Economics
  • European Review of Agricultural Economics
  • Journal of Agricultural & Food Industrial Organization
  • Journal of Agricultural and Applied Economics
  • Journal of Agricultural Economics
  • Journal of Economic Surveys
  • German Journal of Agricultural Economics
  • Vierteljahrshefte zur Wirtschaftsforschung

Також доповідач надав рекомендації присутнім колегам з мотивації у написанні статей та їх публікації; розповів про особливості огляду англомовних журналів з аграрної економіки; охарактеризував принципи роботи відкритих і закритих баз даних; навів інформацію про статистичні методи оцінки та статистичні програми; проаналізував вимоги до структури наукової статті і напрями їх розповсюдження та поширення.

Ознайомча зустріч з колегою

Зустріч була надзвичайно цікавою та змістовною, а тому і гість, й учасники заходу висловили одноголосне сподівання щодо плідної співпраці в майбутньому.

Прес-центр Уманського НУС