25.09.2013 4617

Головною умовою успішного навчання студентів академічних груп є органічне поєднанння навчального процесу та виховної роботи. Саме тому 24 вересня куратором академічної групи Михайловиною С.О. була проведена відкрита виховна година для студентів 1 курсу за напрямом підготовки «Облік і аудит» на тему: «Особливості організації навчального процесу на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС». Метою проведення даного заходу стало полегшення процесу адаптації студентів до системи навчання в університеті; формування навичок ефективного спілкування, групової взаємодії, комунікабельності; сприяння всебічному розвитку особистості.

Особливості організації навчального процесу на факультеті  економіки і підприємництва Уманського НУС

На виховній годині були розглянуті наступні питання:

1. Права та обов’язки студентів під час навчальних занять.
  2. Правила раціонального використання свого часу.
  3. Конспект та потреба його написання.
  4. Використання базового підручника з максимальною корисністю.
  5. Особливості організації поточного та підсумкового контролю.
  6. Модульний контроль та оцінювання за системою ECTS.

Винесені для розгляду питання були цікавими й актуальними для академічної групи 1 курсу навчання, адже для подальшої конкурентоспроможності на ринку праці потрібна висока освіченість, уміння працювати на сучасному рівні та загальна культура. А досягти цього можна лише наполегливим, сумлінним навчанням та вихованням у собі комунікабельності й лідерських якостей.

Світлана Михайловина, кандидат економічних наук,

ст. викладач кафедри обліку і аудиту