02.06.2020 5241

Олену Непочатенко призначено ректором Уманського національного університету садівництва

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2020 р. № 125-к доктора економічних наук, професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олену Олександрівну Непочатенко призначено ректором Уманського національного університету садівництва.

Шановна Олено Олександрівно!

Колектив Уманського національного університету садівництва щиро вітає Вас із призначення на посаду ректора!

Глибинний досвід, толерантність, вроджене почуття справедливості, безмежна людяність, щирість і відкритість – ці Ваші якості давно відомі університетській спільноті. Ми вже мали честь працювати під Вашим чуйним керівництвом – і досягли відчутних професійних висот. Тож коли настав час вибору, ми були впевнені у своєму кандидаті, адже окреслені Вами пріоритетні вектори розвитку навчального заклад ґрунтуються на тонкому відчутті його особливостей, врахуванні традицій і професійному баченні перспектив подальшої діяльності та становлення у світовому освітньому та науковому просторах.

І нині ми щиро вітаємо Вас із призначенням! Нехай Ваші глибокі фахові знання та суто людська мудрість стануть поштовхом для прийняття найсміливіших і найпрогресивніших рішень, що приведуть наш навчальний заклад до процвітання! Успіхів Вам у всіх починаннях, міцного здоров’я та наснаги у подальшій діяльності!