18.04.2014 5096

Оголошено переможців конкурсу на кращу кімнату в гуртожитку

За ініціативи ректора Уманського НУС Олени Непочатенко, ректоратом, профспілковим комітетом і радою студентського самоврядування університету було оголошено огляд-конкурс на кращу кімнату в гуртожитку.

Участь у конкурсі взяли всі гуртожитки університету. На першому етапі конкурсу радами студентського самоврядування факультетів і гуртожитків за активної підтримки деканатів було відібрано 9 кращих кімнат.

На другому етапі члени оргкомітету огляду-конкурсу, оглянувши всі кімнати – переможці першого етапу, визначили переможців. Місця розподілилися наступним чином:

• І місце зайняла кімната № 618 гуртожитку № 4, у які проживають Анастасія Кравченко та Анна Самко.
  • ІІ місце дісталося кімнаті № 21а гуртожитку № 1 (Катерина Поліщук, Тетяна Федоренко).
  • ІІІ місце посіла кімната № 216 гуртожитку № 6 (Інна Томенко, Тетяна Стрижук).

На конференції студентського самоврядування ректор університету Олена Непочатенко привітала переможців та вручила їм нагороди – грамоти, премії і цінний подарунок.

Оголошено переможців конкурсу на кращу кімнату в гуртожитку

Олена Олександрівна висловила впевненість, що відтепер огляд-конкурс на кращу кімнату в гуртожитку стане традиційним, а досвід переможців стане в пригоді молодшим поколінням студентів.

Петро Паєвський, помічник ректора з виховної роботи