27.09.2016 5133

Об’єднана рада студентського самоврядування аграрних ВНЗ збиралася в УНУС

22 вересня на базі Уманського національного університету садівництва відбулося перше у цьому навчальному році засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних навчальних закладів України на чолі з її новообраною головою – студенткою Уманського національного університету садівництва Вікторією Уманчик.

Об’єднана рада студентського самоврядування аграрних ВНЗ збиралася в УНУС

Розпочав засідання проректор УНУС з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який привітав всіх присутніх та побажав плідної праці. Згодом засідання продовжила голова Об’єднаної ради Вікторія Уманчик, яка теж привітала всіх присутніх і висловила сподівання на конструктивну та результативну зустріч. На порядку денному вирішувався ряд важливих питань та було затверджено план роботи Ради на 2016–2017 навальний рік.

Одним із основних питань, що розглядалося, було обрання заступника голови Об’єднаної ради та секретаря. Шляхом голосування було вирішено: обрати заступником – Сергія Хамця, голову ради студентського самоврядування Львівського національного аграрного університету, а секретарем – Кондратенко Ірину, голову ради студентського самоврядування Таврійського державного аграрного університету.

Об’єднана рада студентського самоврядування аграрних ВНЗ збиралася в УНУС

Під час розгляду питань усі брали активну участь у їх обговоренні, з чого можна зробити висновок, що результати подальшої співпраці ми зможемо побачити вже найближчим часом.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування Уманського НУС

Error