19.09.2018 1403

Обрано новий склад студактиву факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

В Уманському національному університеті садівництва на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин 10 вересня відбулася  звітна конференція студентської ради  факультету, під час якої голова студради Аліна Ваховська та її заступники відзвітували про проведену у 2017–2018 навчальному році роботу та подякували всім за співпрацю.

13 вересня відбулися вибори до складу студентської ради факультету, які пройшли у відповідності з чинними вимогами Міністерства освіти і науки.

З упевненістю можна сказати, що вибори пройшли успішно, адже більшість голосуючих були зацікавлені у вдалому результаті. Виборча дільниця факультету почала працювати вчасно. Робота членів дільниці була злагодженою та прозорою. За результатами голосування, до нового складу студентського самоврядування факультету увійшли: Аліна Ваховська, Альона Шуляк, Євген Шевчук, Марина Давидова, Олексій Бурковецький, Світлана Кецкало, Михайло Владимиров, Альона Чумаченко, Софія Орел, Олег Калічак, Людмила Грабовська, Вікторія Сигидюк, Андрій Стецик, Оксана Беденко, Дарина Жилун, Кароліна Тищенко, Тетяна Цинкатарук.

Дякуємо всім голосуючим за участь у виборчому процесі!

Аліна Ваховська, студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин