20.10.2017 5175

Обрано новий склад Ради студентського самоврядування університету

Днями в конференц-залі Уманського національного університету садівництва відбулося засідання Ради студентського самоврядування університету. Причиною даного зібрання стала визначна для студентського активу подія – вибори голови та членів студради УНУС.

Передували засіданню безпосередньо пряме таємне голосування, яке пройшло 18 жовтня серед студентів університету. Голосування відбувалося на двох дільницях – у корпусі № 1, де свою думку висловлювали студенти факультетів лісового і садово-паркового господарства, агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, та у корпусі № 4, де голосували студенти факультетів економіки і підприємництва, інженерно-технологічного та менеджменту. Голосування, під час якого студенти мали змогу проголосувати«за» чи «проти» за обраного з запропонованих 27 кандидатів, тривало з 800 до 1300 години.

За результатами волевиявлення студентів найактивнішим виявилися виборці факультетів економіки та підприємництва та менеджменту; загалом у голосуванні взяли участь 1119 осіб; 148 бюлетенів визнано недійсними.

У складі виборчої комісії працювали:

1). Факультет менеджменту:

Тетяна Луговенко – 21-м група;

Ілона Бойко – 21-м група.

2). Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин:

Альона Чумаченко – 21-с група;

Альона Шуляк – 21-с група.

3). Факультет агрономії:

Аліна Чукин – 14-ас група;

Тетяна Румен – 14-ас група.

4). Інженерно-технологічний факультет:

Аліна Пірус – 31-тз група;

Тетяна Федоренко – 11-мт група.

5). Факультет економіки і підприємництва:

Юлія Мороз – 41-о група;

Артем Цвігун – 41-ф група.

6). Факультет лісового і садово-паркового господарства:

Марія Юркова – 31-лг група;

Неля Іщук – 21-лг група.

Збори розпочав завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, який привітав присутніх і подякував всім за пророблену роботу, активність та старанність, а також оголосив порядок денний:

1. Вибори голови Ради студентського самоврядування університету;
  2. Вибори заступника голови Ради студентського самоврядування університету;
  3. Вибори секретаря Ради студентського самоврядування університету.

Обрано новий склад Ради студентського самоврядування університету

Члени засідання активно обговорювали кандидатури на посади голови, заступника та секретаря, дійшовши до одностайної думки висунути на посаду голови Ради студентського самоврядування університету Володимира Макарчука (всі – за, одноголосно); заступника голови Ради студентського самоврядування університету – Ірину Слободяник (всі – за, один голос – проти); секретаря Ради студентського самоврядування університету – Анастасію Резнік (одноголосно – за). Голосували всі присутні  шляхом відкритого прямого голосування, маючи право на висловлення власної думки та певні поправки до порядку засідання.

Наприкінці засідання новообраний голова звернувся до присутніх зі словами вдячності за висловлену довіру та зауваживши, що буде намагатися виправдати сподівання присутніх, працюючи на благо й розвиток улюбленого навчального закладу, відстоюючи інтереси студентів.

Обрано новий склад Ради студентського самоврядування університету

Зібрання завершив Петро Паєвський, висловивши сподівання, що гарні справи Ради студентського самоврядування університету Уманського національного університету садівництва надалі під новим керівництвом будуть лише примножуватись.

Прес-центр Уманського НУС