22.05.2023 1174

Делегація Уманського національного університету садівництва представила наукові розробки закладу освіти на заході "Наука та інновації Черкащини"

Напередодні Дня науки в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти відбувся науково-освітній захід «Наука та інновації Черкащини», що об’єднав учасників з різних ЗВО області. Ця подія зібрала керівників області та міста, а також представників освітянської спільноти, які оглянули експозиції і привітали науковців із прийдешнім святом.

Серед учасників івенту була і делегація Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором Оленою НЕПОЧАТЕНКО. Університет продемонстрував новітні підходи до розвитку науки через новаторські дослідження та розробки.

Зокрема, були представлені передові наукові інновації, спрямовані на створення продуктів з підвищеною біологічною цінністю, що нині є вкрай актуальним.

Окрім наукових досягнень, Уманський національний університет садівництва представив на виставці свою іміджеву продукцію. Ці продукти ілюструють прагнення університету до досконалості, допомагають просувати його бренд та репутацію. Завдяки ефективному брендингу університет прагне залучити талановитих студентів, видатних викладачів і цінних партнерів, які можуть ще більше посилити його дослідницьку й освітню діяльність.

Вагомим доповненням експозиції УНУС стала бібліотека університету, що представила загалу нові публікації науковців ЗВО. Напрацювання університян сприяють здоровому та сучасному академічному дискурсу в освітньому середовищі та слугують цінним ресурсом для студентів, дослідників і професіоналів різних сфер діяльності. Ділячись своїм досвідом через публікації, викладачі Уманського національного університету садівництва демонструють свою прихильність до поглиблення знань і сприяння інтелектуальному зростанню.

У свою чергу, приймальна комісія університету зробила все можливе, щоб відвідувачі та потенційні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про нові освітні програми та спеціальності, які пропонує Уманський національний університет садівництва. Такий проактивний підхід допомагає університету виховувати наступне покоління лідерів в аграрному секторі.

Крім того, була представлена зворушлива інсталяція на честь випускників, які хоробро захищали Україну в складі Збройних Сил і трагічно загинули. Віддаючи шану загиблим героям, Уманський національний університет садівництва демонструє свою солідарність і підтримку ЗСУ, виховуючи почуття патріотизму та соціальної відповідальності у своїй громаді.

Участь Уманського національного університету садівництва у заході «Наука та інновації Черкащини» стала свідченням прагнення закладу до академічної досконалості, наукових досліджень і суспільного впливу. Завдяки своїм інноваційним науковим розробкам, публікаціям та освітнім програмам університет продовжує розширювати межі знань. А завдяки своїй непохитній відданості розвитку - готовий відігравати ключову роль у формуванні майбутнього сільського господарства та сталого виробництва продуктів харчування.
Захід став чудовою платформою для обміну знаннями й ідеями, дозволивши закладам освіти та дослідникам представити свої наукові досягнення різноманітній аудиторії.