11.05.2017 5397

«Модерн» - переможець фестиваль-конкурсу «Grand Fest Кам’янець»

5-7 травня в місті Кам’янець Подільський відбувся ІІ Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець».

У фестивалі взяли участь колективи з різних областей України (Київської, Черкаської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Чернігівської та ін.).

Фестивальна хода

Перш за все слід відмітити високий організаційний рівень фестивалю. Все було продумано до найдрібніших деталей. Волонтерська група до складу якої ввійшли студенти Кам’янець Подільського національного університету ім. Івана Огієнка супроводжували делегації конкурсантів протягом трьох днів. Графік фестивалю був вкрай щільним і насиченим. Репетиції, екскурсії містом, вечір знайомств, нічний похід у фортецю, конкурсні виступи, церемонія нагородження, майстер класи та великий гала концерт, який відбувся на головній площі міста.

Конкурсну програму фестивалю оцінювало високопрофесійне журі у складі заслужених діячів культури та мистецтв України.

Театр сучасного танцю «Модерн» Уманського національного університету садівництва гідно презентував Черкащину на фестивалі і був нагороджений двома дипломами І ступеня та спеціальним призом від організаторів.

«Модерн» - переможець фестиваль-конкурсу «Grand Fest Кам’янець»
Учасники ансамблю танцю Модерн з головою журі Сергієм Костецьким

Мальовничі краєвиди Кам’янця і теплий та щирий прийом створювали атмосферу дружби, взаємоповаги та піднесеного настрою.

Від імені всіх танцюристів творчого колективу висловлюємо щиру вдячність ректору Уманського НУС , професору О.О.Непочатенко, завідувачу ЦКВС П.Б.Паєвському за підтримку та розвиток талановитої молоді і можливість реалізувати свій творчий потенціал на всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах.

Нагороди театру сучасного танцю «Модерн»