28.08.2020 5380

Новий навчальний рік: взаємовідповідальність понад усе

Нинішня ситуація, пов’язана зі світовою пандемією, стала актуальною проблемою для вищої освіти. Та, як виявилося, педагогічний колектив виявив готовність перетворити проблеми на можливості й ефективно реалізувати свої вміння та навички у підготовці до викладацької практики. Саме даній тематиці було присвячене засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп Уманського національного університету садівництва відбулося нині в актовій залі навчального закладу.

Новий навчальний рік: взаємовідповідальність понад усе

Під час засідання учасники об’єднання з’ясували наступні питання:

- про особливості навчального процесу в умовах адаптивного карантину розповів присутнім Михайло Мальований, проректор з науково-педагогічної роботи;

- статистику й актуальні заходи в умовах адаптивного карантину охарактеризувала Лариса Качанова, начальник міжрайонного управління «Держпродспоживслужби»;

- про перебіг заходів, що будуть проводитися університеті в День знань повідав Петро Паєвський, помічник ректора з навчально-виховної роботи;

- особливості роботи психологічної служби в університеті висвітлила Валентина Мазуренко, практичний психолог навчального закладу.

Новий навчальний рік: взаємовідповідальність понад усе

Під час зібрання куратори не лише дізналися про досвід, надбаний у періоди епідемічних ситуацій і періоди вірусологічних загострень у місті а й вкотре переконалися у необхідності з боку викладачів фіксувати та провадити навчальний процес згідно санітарних і дистанційно-режимних норм. Головним аспектом діяльності науково-педагогічного колективу з даної позиції повинен стати неперервний контроль стану та симптоматики студентського і викладацького колективів. Тож правила дій у рамках епідеміологічної ситуації у повсякденному житті мають стати нормою для студентсько-викладацького колективу, а відтак будьмо взаємовідповідальними перед собою, своїми сім’ями, друзями, членами колективів.

Пресцентр Уманського НУС