06.07.2022 4027

Новий навчальний рік на старті

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учасників освітнього процесу, в Уманському національному університеті садівництва відбулася інспекція укриттів об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та студентів навчального закладу.

4 липня комісія на чолі з головою Уманської районної військової адміністрації Ігорем Миклащуком, разом з представниками ДСНС, Держпродспоживслужби, місцевого самоврядування й органів цивільного захисту провели інспекцію захисних споруд цивільного захисту Уманського НУС.

Новий навчальний рік на старті

Під час огляду ректор університету Олена Непочатенко підкреслила безапеляційну важливість створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу.

Під час огляду комісія обстежила споруди, що можуть бути використані у якості укриття для студентів у небезпечний період та надала власні рекомендації, пропозиції та зауваження.

У процесі огляду комісія звертала увагу на наявне водопостачання та водовідведення в укриттях, оптимізацію простору тощо, орієнтуючись на потенційну можливість перебування людей у таких приміщеннях протягом 48 годин.

Новий навчальний рік на старті

Насамкінець ректор університету Олена Непочатенко зауважила: «Ми віримо у Збройні Сили України та у те, що зможемо вийти на стаціонарний режим навчання. Адже комунікація для молоді – це головне!».

Пресцентр Уманського НУС

Відео Умань стрім