24.11.2012 5413

Нові спортивні досягнення

Колектив Уманського національного університету садівництва пишається успіхами та досягненнями своїх студентів, багато з них своїми спортивними та мистецькими перемогами прославляють свій навчальний заклад не тільки в Україні, а й у світі.

В.о. ректора університету О.О. Непочатенко сердечно привітала студента факультету економіки і підприємництва Віталія Гребенюка із черговими перемогами. На спортивних змаганнях, які відбувались 14-17 листопада в м. Мединь (Російська Федерація), він виборов першість світу з «Легкого універсального бою» серед юніорів 18-20 років у ваговій категорії понад 95 кг. Також у ваговій категорії до 95 кг з «Універсального бою» спортсмен отримав срібло.

Віталій Гребенюк

Високі нагороди – це результат титанічної роботи спортсмена та його тренера, викладача кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін В.О. Миронюка.

Щиро бажаємо Віталю міцного здоров’я, нових спортивних звершень та перемог!!!

Помічник ректора по виховній роботі

Галина Аніщенко