02.12.2020 4901

Нові реалії – нові формати: онлайн зустріч ректора зі студентським активом

Традиційна зустріч ректора Олени Непочатенко зі студентським активом відбулася 2 грудня в Уманському національному університеті садівництва.

Наш заклад освіти об'єднує молодь з різних куточків України та навіть іноземних громадян. І кожен студент – індивідуальність з власними переконаннями й оригінальним світобаченням. Тож колектив університету намагається знайти підхід і запропонувати майбутньому поколінню якнайкращі умови для професійного становлення та прогресу у науковій сфері, громадській діяльності, розвитку талантів і здібностей. Саме тому випускники університету мають високий рівень теоретичних і практичних знань і значні конкурентні переваги на ринку праці.

Під час зустрічі Олена Олександрівна отримала багато питань від молоді, на які надала вичерпні й обґрунтовані відповіді, а ще підтримала багато молодіжних пропозицій і студентську ініціативу: внести до розгляду пропозицію студентів щодо «Онлайн-інтенсиву вивчення англійської від Уманського НУС», що дасть змогу в подальшому гарно успішно скласти випускникам-бакалаврам ЄВІ.

Нові реалії – нові формати: онлайн зустріч ректора зі студентським активом

Гарними настановами щодо правил поведінки в рамках адаптивного карантину та побажаннями успішної сесії і міцного здоров’я завершилася онлайн-зустріч студентів з ректором Оленою Непочатенко. Не є секретом, що ректорат завжди прислухається до раціональних пропозицій студентської молоді, адже лише спільними зусиллями студентства й адміністрації можна покращити динаміку навчання, побуту та цікавого, активного студентського життя.

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту