29.07.2021 5411

Нові професійні можливості для студентів і випускників Уманського НУС

Колектив Уманського національного університету садівництва завжди знаходиться в активному пошуку раціональних рішень щодо підвищення якості освіти. І одним з них є сучасна вимога ринку праці, що полягає в тісній взаємодії ЗВО з виробничими бізнес-структурами. Адже участь роботодавців в освітньому процесі – це не лише запорука якісної підготовки майбутніх фахівців і гарантія їх подальшого працевлаштування, а й сталий розвиток кадрового резерву та можливість апробувати наукові розробки вчених у виробництві й управлінні.

Нові професійні можливості для студентів і випускників Уманського НУС

Саме тому, з метою реалізації концепції дуального навчання та налагодження партнерських зв’язків з підприємствами виробничої сфери садівничої галузі, ректор Уманського НУС Олена Непочатенко та перший проректор Іван Мостов’як відвідали фермерське господарство «Гадз». Під час зустрічі представники підприємства ознайомили гостей з виробничими потужностями фруктопереробного заводу, сучасними процесами збору, сортування та збереження плодів.

Нові професійні можливості для студентів і випускників Уманського НУС

У процесі знайомства та подальшої бесіди сторони домовилися про співпрацю у науковій сфері, а також щодо реалізації концепції дуальної освіти та відносно подальшого працевлаштування випускників.

Нові професійні можливості для студентів і випускників Уманського НУС

Довідково: Фермерське господарство «Гадз» (https://fg-gadz.com.ua/) одне з найпотужніших фруктових господарств України та Європи, що об’єднує садівниче господарство, розсадницький і фруктопереробний комплекси, логістичний центр із сучасною сортувальною та фасувальною лініями.

Пресцентр Уманського НУС

Error