29.10.2014 6083

Низький уклін батькам за справжніх синів України!

Виховання студентської молоді на реальних життєвих прикладах є одним із важливих пріоритетів Уманського національного університету садівництва. Сьогодні, коли Україна переживає найскрутніші часи своєї незалежності, коли військові, захищаючи її кордони, віддають життя, – як ніколи, загострюються почуття патріотизму, приналежності до українського народу, любові до рідної землі. Прояви цих понять найсвідоміше пізнаються там, у зоні АТО, де ковток води, шматок хліба та надійний лікоть побратима дорожчі за будь-які скарби. Саме там відбувається переоцінка цінностей, саме там, в окопах, відчуваються жертовність та братство. Про це розповідають на зустрічах зі студентами учасники бойових дій, ті, хто ще недавно жив мирним життям, а сьогодні захищають нас із вами.

Низький уклін батькам за справжніх синів України!

За ініціативи ради студентського самоврядування та студента факультету агрономії Миколи Березівського 28 жовтня у читальній залі Наукової бібліотеки відбулася зустріч з учасниками військових дій в зоні АТО. Юрія Барилюка, Миколу Білана, Сергія Тімановського, Артура Васалатія та Сергія Мальованого присутні зустрічали стоячи, вітаючи оплесками. До речі, один із них, Микола Білан, є випускником нашого університету.

Організатор зустрічі Микола Березівський представив кожного з них, хто добровольцем пішов служити до Нацгвардії, виконувати священний обов’язок – захищати Україну від агресора, адже всі вони нещодавно повернулися з фронту.

Низький уклін батькам за справжніх синів України!

З розповідей учасників АТО, які брали участь у військових діях на горі Карачун, містах Вуглегірськ, Слов’янськ, присутні дізналися про жахливі факти війни, про те, як волонтери забезпечували їх одягом, взуттям та продуктами харчування. Добрі слова прозвучали на адресу волонтерського штабу «Разом». З гіркотою та щемом воїни згадували побратимів, яких втратили під час обстрілів ворога. Себе героями не вважають, адже йшли на війну свідомо, захищати свою Батьківщину, свій народ, свої родини.

Низький уклін батькам за справжніх синів України!

Військові дали відповіді на всі запитання, що хвилювали студентів, та закликали їх любити рідну землю, бути патріотами і не залишатись байдужими, адже саме від них залежить майбутнє держави.

Україна ніколи не стане на коліна, бо має незламний козацький дух українських синів, у якому – її непереможна сила! Слава героям!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів