10.04.2023 906

Ніч молодіжної науки – 2023: учені зустрінуться заради популяризації наукових здобутків

Для популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та закордонними партнерами в умовах воєнного стану Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України 18 травня 2023 року традиційно організовує науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки – 2023 в умовах війни».

До ініціативи запрошують молодих учених з України та інших країн світу, які готові у цікавій формі презентувати широкому загалові результати своїх наукових досягнень (від однієї організації, установи, закладу вищої освіти тощо можна подати не більше 4 заявок).

Реєстрація відкрита до 1 травня 2023 року.

Захід відбуватиметься онлайн із трансляцією на фейсбук-сторінці Ради молодих учених. Мови – українська, англійська. Початок о 16:00.

Координаторка заходу – перша заступниця голови Ради молодих учених Анастасія Сімахова (+380504816333).

Сайт Міністерства освіти і науки України