03.10.2018 5250

Незабутня подорож «Хлібодарів» до міста кави та шоколаду

З нагоди 30-річчя заснування Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва учасники творчого колективу відвідали чудове місто Львів, що зачаровує з першого погляду. Там кожна вуличка  сповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики й архітектурною довершеністю. Це місто легенд, що донині приховує ще чимало таємничих і загадкових моментів.

Під час подорожі наші студенти познайомились із таємницями львівських підземель, відвідали копальню кави, побували у музеї під відкритим небом «Личаківський цвинтар», помилувалися прекрасною архітектурою замків Львівщини. Багато цікавих фактів дізналися подорожуючі з екскурсії храмом Святих Петра і Павла, відомим як костел єзуїтів. А кожен, хто відвідав Львівську майстерню шоколаду, пізнав усі спокуси шоколадних смаколиків.

Незабутня подорож «Хлібодарів» до міста кави та шоколаду

Також молодь мала чудову нагоду помилувалися краєвидами легендарного міста Лева з міської ратуші, з якої, мов на долоні, відкривається надзвичайна, незабутня панорама Львова.

Додому студенти повернулися щасливими, натхненними, готовими з новими силами навчатись і працювати на творчій ниві!

Незабутня подорож «Хлібодарів» до міста кави та шоколаду

Учасники колективу щиро вдячні за туристичний подарунок адміністрації університету й особисто ректору Олені Непочатенко за чудовий подарунок.

Світлана Берднікова, художній керівник Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари»