10.03.2017 5029

Не зітруться з пам’яті безсмертні слова Кобзаря

З весняним пробудженням кожен з нас вірить у світле майбуття своє та своєї країни, прагне до чогось нового та кращого. Адже українці ж є волелюбною та працьовитою нацією, яка завжди йде до поставлених цілей, звичайно ж не забуваючи про своє славетне минуле.

З перших днів весни, а саме 9-10 березня, не лише Україна, а і весь цивілізований світ вшановує світлу пам’ять «Прометея» українського народу, великого Кобзаря, знаного на весь світ  – Тараса Григоровича Шевченка. І на честь цієї славетної події студентами факультету економіки і підприємництва було проведено виховну годину з нагоди 203 річниці з Дня народження пророка українського народу.

«Шевченківські березини» – саме під таким гаслом пройшла година вшанування пам’яті письменника, провісні слова якого є надзвичайно актуальними і нині. Ведучими творчого дійства стали Наталія Швець (11-ф група) та Юлія Мороз (31-о група).

Не зітруться з пам’яті безсмертні слова Кобзаря

Під час виховної години слухачі мали можливість вкотре почути безсмертні рядки у виконанні студентів факультету – Людмили Черненко (31-ф група), Анастасії Резнік (11-ф група), Діани Сторожук (11-фк група), Каріни Поліщук (11-фк група), Ольги Клинової (21-о група). До сліз пробрала присутніх музична композиція «Зоре моя вечірняя» у виконанні студентів 11-фк групи Катерини Закрижевської та Віктора Сірого.

Не зітруться з пам’яті безсмертні слова Кобзаря

Під час заходу виступив також завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру, професор Юрій Кисельов, який зачитав один з творів митця, та закликав сучасну молодь не забувати своє коріння, наголосивши ще раз на актуальності творів Шевченка у сьогоденні Україні. Також Юрій Олександрович продекламував власний вірш на присвяту Великому Кобзарю.

Не зітруться з пам’яті безсмертні слова Кобзаря

Завершилась урочиста зустріч спільним виконанням Гімну України. Не забуваймо славне минуле нашої країни, адже не кожен народ може пишатися такими великими людьми, яких народжує українська земля.

Не зітруться з пам’яті безсмертні слова Кобзаря

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування

Тарасу Григоровичу Шевченку присвячується:

"Багатогранний талант просвітителя"

"І лине над Черкащиною невмируще слово Кобзаря"

"Відкрита виховна година «Думи мої, думи», присвячена вшануванню пам’яті Великого Кобзаря"