06.03.2019 4495

Навчаємось, читаємо – у Париж літаємо!

Я студентка факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва. Цього року я взяла участь у Всеукраїнському студентському конкурсі «Агро-2019», який уже вдруге організовує Благодійний фонд «Фонд Бориса Колеснікова». До участі у ньому запрошувалися студенти денної форми навчання провідних аграрних вузів і молоді спеціалісти, тож я також вирішила випробувати власні сили. За результатами двох відбіркових етапів моя робота потрапила в 30 найперспективніших стартапів, автори яких були нагороджені поїздкою на всесвітньо відому виставку рослинництва і тваринництва «SIMA 2019» у Парижі.

Навчаємось, читаємо – у Париж літаємо!

Наша поїздка тривала з 26 лютого до 1 березня. Перший день був виділений на екскурсію по Парижу, де ми мали можливість ознайомитися з історією міста, відвідати Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, один з найстаріших музеїв світу – Лувр, Собор Паризької Богоматері та багато інших, вражаючих своєю красою пам’яток архітектури.

Навчаємось, читаємо – у Париж літаємо!

Наступні два дні переможці конкурсу знайомилися з представленими на виставці «SIMA 2019» досягненнями світового аграрного сектору. У восьми величезних павільйонах розмістилися новітні моделі сільськогосподарської техніки, нові сорти рослин і породи тварин, стенди з новаторствами в сферах рослинництва і тваринництва. 1800 компаній з 42 країн світу взяли участь у галузевій виставці, серед них фірми з США, Франції, Німеччини, Голландії, Італії, Норвегії, Швейцарії, а також п'ять українських компаній з виробництва техніки, обладнання та добрив.

Навчаємось, читаємо – у Париж літаємо!

Я вдячна адміністрації Уманського НУС за підтримку молодих спеціалістів у їх ідеях і створенні всіх умов для нашого гармонійного розвитку та Благодійному фонду «Фонд Бориса Колеснікова» за надану можливість стати учасником конкурсу, отриманий досвід і високий рівень організації.

Наталія Ільченко, студентка 11 м-л групи