14.02.2018 4464

Навчання для енергійних, активних і цілеспрямованих

Якщо Ви енергійний, активний і цілеспрямований, знаходитесь у постійному пошуку нових ідей та прагнете досягати більшого, тоді ми запрошуємо Вас на факультет менеджменту.

Навчання для енергійних, активних і цілеспрямованих

Тут здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями:

–       Менеджмент;

–       Туризм;

–       Готельно-ресторанна справа;

–       Публічне управління та адміністрування.

Навчання за спеціальністю «Менеджмент» дає можливість отримати поглиблені знання, вміння та навички для виконання управлінських функцій, професійно оволодіти іноземною мовою та сучасними комп’ютерними технологіями. Перевагами фахівців з менеджменту є високий рівень зарплат, стабільний попит на ринку праці та широкий спектр можливостей для працевлаштування.

Навчання для енергійних, активних і цілеспрямованих

Студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» вчаться керувати туристичними агенціями та компаніями-туроператорами, працювати у готельних і ресторанних комплексах, на підприємствах розваг і відпочинку, а також мають можливість пройти стажування у найпопулярніших готелях і ресторанах України, Іспанії, Кіпру, Туреччини, Болгарії та інших країн світу.

Навчання для енергійних, активних і цілеспрямованих

Спеціальність «Публічне управління і адміністрування» передбачає підготовку фахівців для роботи в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організаціях, здатних забезпечити високий рівень надання адміністративних послуг на засадах відкритості, прозорості та професіоналізму.

Навчання для енергійних, активних і цілеспрямованих

Запрошуємо здобувати омріяну професію в активній і цілеспрямованій студентській родині факультету менеджменту!

Error