18.10.2013 5193

Науковий гурток кафедри фінансів і кредиту

16 жовтня на кафедрі фінансів і кредиту відбулося засідання студентського наукового гуртка.

Зібрання  відкрив к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Гузар Богдан Степанович, який представив студентству і викладачам запрошених гостей – керуюючу відділенням ПриватБанку по вул. Інтернаціональній Коваленко Валентину Іванівну та заступника керуючої відділенням Маренко Максима Петровича.

Тема виступу доповідачів – «Функції та роль банківської установи в розвитку фінансової системи країни» висвітлювала основні проблеми ведення та організації банківської роботи, особливості надання кредитних, депозитних, страхових послуг та розвиток інноваційних банківських продуктів на фінансовому ринку.

Науковий гурток кафедри фінансів і кредиту

В обговоренні заданої тееми активну участь взяли викладачі та студенти ІІІ – V курсів кафедри фінансів і кредиту.