26.12.2018 5420

Науковці Уманського НУС одержали почесні нагороди за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки

В м. Києві 22 грудня академіки, професори кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва Анатолій Шатохін, доктор соціологічних наук, і Павло Ямчук, доктор філософських наук взяли участь у роботі Звітної річної конференції ВГО «Академія наук вищої освіти України», що проходила у м. Київ.

Учасники конференції вшанували хвилиною мовчання пам'ять академіків, що пішли з життя у звітний період, у тому числі засновника Уманського відділення і віце-президента АНВО академіка Зінаїди Грицаєнко.

У доповідях і виступах Президента АНВО України академіка Станіслава Табачнікова, віце-президентів, представників керівних органів організації відзначалося, що за 25 років свого функціонування Академія здобула заслужене визнання та має чимало успіхів у навчально-педагогічній і науково-дослідній діяльності. Сотні підручників, навчальних посібників, монографій, статей, патентів, авторських свідоцтв, завершених наукових досліджень, що виконані академіками, сформували високий авторитет Академії наук вищої освіти України як у нашій державі, так і за кордоном.

Серед виступів привернула увагу промова народного депутата, голови комітету Верховної Ради України, професора Ольги Богомолець, яка розповіла про сучасний стан освіти і охорони здоров’я в Україні та перспективи їхнього реформування.

Конкретним підсумком роботи АНВО України у 2018 році стало нагородження академіків. Так, за вагомий внесок у розвиток науки, активну педагогічну і громадську діяльність академіка Анатолія Шатохіна було нагороджено найвищою відзнакою Академії наук вищої освіти України – медаллю імені Святого Володимира, а академік Павло Ямчук отримав Почесну грамоту. До речі, першим лауреатом медалі імені Святого Володимира був Олесь Гончар.

Ці нагороди свідчать про визнання і високий авторитет уманських суспільствознавців. Вітаємо!